Ucuz evden eve nakliyat adı altında firmamız geniş yelpazeli hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaya devam ediyor.

Piyano taşımacılığı son derece profesyonellerin yapabileceği bir iştir. Öyle ki piyanonun ağır olması bir yana nasıl taşındığı da son derece önemlidir. Piyano taşıma firmamız tarafından kemerler vasıtası ile tekerlekli araba denen piyano taşımacılığında kullanılan özel araba sayesinde gerçekleştirilir.  

Piyano taşınırken kaç kişinin taşımasından ziyade pratikte nasıl taşındığı daha önemlidir. Bu konuda uzman olmayan personeller genellikle piyanoları taşımadığı gibi kendilerini de sakatlama riski ile yüz yüze kalır.

Piyano nakliyesi sırasında akortlarının bozulmaması son derece önemlidir. Bu nedenle dik bir şekilde ayaklar yere doğru taşınmalıdır. Aksi taktirde akortları bozulan bir piyanonun ayarlarını tekrardan yapmak ya da arızalarını gidermek son derece zahmetli olacaktır.  

Piyano taşımak gibi bir düşünceniz varsa eldeki bütün meteryalerimizle sorunsuz bir şekilde ucuz maliyetlerle biz taşıyalım. Böylece siz büyük masraftan kurtulmanın yanı sıra taşınma ile ilgili sıkıntıları da kafanızdan atmış olursunuz.  

Yandaki fotoğrafta gördüğünüz üzere piyano paketlemesini kalın ve profesyonelce yapan personelimiz şimdi taşıma işlemini gerçekleştiriyor. Kaçıncı katta veya ne kadar mesafe ile taşıdığımızın bizce hiçbir sorunu yoktur. Siz yeter ki firmamızdan bu konuda yardım talebinden bulunun… Ayrıntılı bilgi için; 0216 588 00 00 – 0532 492 83 93 numaralarını arayabilirsiniz.