Çelik kasa taşıma profesyoonel çelik kasa taşıması istanbul ve bütün ilçeler dahil olmak üzere ekibimiz tarafından kazasız belasız yerine getirilmekt.edir

Çelik kasa taşımacılığı da en az piyano taşımacılığı kadar bilgi ve deneyim isteyen bir iştir. İş yerinizde ya da evinizde para kasası var ve bunu taşımak için stres yapmanıza gerek yok. Para kası taşıma konusunda uzman olan firmamız sizleri bu yükten kurtarmak için yanı başınızdadır.  

İstanbul para kasası taşımacılığı yapan firmalar arasında bu konu hakkında geçmiş tecrübe ve deneyimlerimizi meslektaşlarımızla paylaştık. Bu taşıma esnasında neler yapılması gerektiği ve dikkat edilmesi gereken noktalar çok önemlidir.  

Para kası taşımacılığı konusunda daha önce bir çok işlem gerçekleştirmiş firmamız en ufak bir kaza yaşamadan işlemlerini gerçekleştirmiştir. Ayrıca referans konusunda ayrıcalıklı bir yer edinmiştir.

Çelik kasa taşıma İstanbul işlemlerini firmamız battaniye ile sargısını gerçekleştirdikten sonra taşıma işlemini devreye sokuyor. Ayrıca piyano taşımacılığında olduğu gibi ufak tekerlekli arabalar sayesinde taşıma işlemi kısa bir sürede ve daha rahat yerine getirilmiş oluyor.  

Dilerseniz para kasanızı aynı gün ev ya da ofis eşyalarınızla da taşıtabilirsiniz. Bunun için önceden firmamıza para kasanız olduğunu dair bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgileri alan firmamız taşınma öncesi bir takım önlemleri ve meteryalleri hazırlayarak nakliyenizi gerçekleştirmeye gelir. Çelik kasası taşımacılığı hakkında bilgi almak ve fiyatlar hakkında ayrıntıları müşteri hizmetlerimizi 0216 588 00 00 – 0532 492 83 93 no’lu numaraları arayarak öğrenebilirsiniz